Hlavní stránka Vzkazník Galerie O oddíle Články Horoschůze Kontakty Klub Fluktuantů Archív

Květnová horoschůze 2006

Dnešní horoschůze byla opravdu náramně vypečená. Jakmile jsme se všichni sešli, začal jsem slintat, protože hlavním tématem byly akce před námi a co na nich. Sešlo se nás dost, posuďte sami.
Jirka Grund, Mirek Weiser, Zdeněk Kytka, Jirka Staš, Laďa Dobeš, Mirek Rozehnal, Radek Kopecký, Lojza Přikryl, Zdeněk Zapata dorazil i se sekerou a konečně já Roman Přibyl.

Body schůze:
1. Horovýcvik a kola
2. Karlov - závěr zimní sezóny
3. Připravované akce
4. Ostatní

Ad1.
Zdravé jádro oddílu má v plánu přijet v pátek a spolu s pár badnama piva, 4 metry kabanosu, 3 štryclemi chleba, hořčicí, dobrou vodou a vínem červeným na Masné krámy. Ostatní vycviku chtiví - sraz v sobotu 9.30 až 10.00 pod skálou na Malém Rabštýně. Neděle a pondělí kola v kolí. Kosti složíme u Mirka na chajdě.

Ad2.
Ubytování na Karlově vyjde na 100,- na noc, bude přítomna 50ka spolu s 30kou bečkou, dále maso, klobásy, nakládané sýry v čele s hermalínem, hovězí gulášek a spousta dlaších laskomin.
Čeká nás super výlet na kole a prezentace proběhlých oddílových akcí, kdo kde byl, co tam s kým dělal a tak.

Ad3.
Krkonoše na kola, 2.- 4.6.2006 ubytování zajištěno, Černý důl u Jánských lázní, spacáky vlastní, potravu taky, kontakt - Aleš Hyánek
Týden v létě, od půlky srpna do půlky září, feraty plus kola, do Alp. Kdo by jel a je schopen se trochu přizpůsobit. Cca 8.- 15.9.2006

Ad4.
Prezentace našeho oddílu u ostatních oddílů ČHS.
Zjistit, kdy bude povoleno lezení v Adru – Jindra Pražák pro Vlaďu Gaju.

Roman Přibyl
president KHS Moravia Olomouc