Hlavní stránka Vzkazník Galerie O oddíle Články Horoschůze Kontakty Klub fluktuantů Archív

6.- 8.10.2006 Vojtěchov - každoroční víkendová akce v malebné vesničce Vojtěchov nás opět přivítala kouzelným podzimním nádechem. Hospoda u Mohykána a to výzdobou doslova, nás po dva večery hostila výborným šerákem a skvělými pamlsky. Někteří šlenové našeho oddílu tam dokonce našli i svou pravou identitu ( viz foto). V sobotu jsme vyřáželi na kolách do okolí Konicka, Bouzovska, Javoříčska a dalších malebných koutů, abychom v zápětí navšívili svéráznou hospodu U Veverek. Odtud jsme po doplnění tekutin a shltnutí bramboráčků pokračovali v návratu k Mohykánovi.
V neděli velkou část nás čekala úplně nová zkušenost pod vedením Radka, člena našeho oddílu a člena speleoskupiny Estavela. Zavedl nás do nově objevených prostor v systému Javoříčských jeskyní. Po překonání několika plazivek jsme se dostali do nádherných prostor, což byla odměna za překonání strachu ze stísněných prostor, který nás cestou provázel. Na poslední fotce je vidět, jak jsme si v bahně cestou rochnili. Všiměte si i rozdílů v úsměvech na fotce před vstupem do jeskyně a po návratu z jeskyně. Užijte si i strašidelné portréty zůčastněných členů oddílu, pojmenujte fotky a vaše návrhy pošlete na horoajfel@seznam.cz, zveřejníme je na stránkách.

ukončení společenského večera vodní dýmkou před výjezdem na trasu mužstvo před sjezdem do Konice horní část postele těsně po pádu užasná výzdoba hospody u Mohykána užasná výzdoba hospody u Mohykána užasná výzdoba hospody u Mohykána užasná výzdoba hospody u Mohykána pošli název Lojza pošli název Radek pošli název Jirka pošli název Zdeněk pošli název Mirek pošli název Aleš pošli název Eva pošli název Roman pošli název Alda pošli název Zdenda pošli název Lojzík mužstvo před vstupem do Javoříčské jeskyně mužstvo po návratu z jeskyně